Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Izabela Kowalczyk

kosmetolog, linergistka, makijażystka, właścicielka salonu

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna.

Pasjonatka, profesjonalistka i miłośniczka kobiecego piękna. Ujmuje żywym temperamentem oraz autentyczną szczerością. Założycielka i główna siła napędowa salonu. Z branżą Beauty związana od niespełna 20 lat. Swoje zamiłowanie do zawodu stale pielęgnuje uczestnicząc w licznych szkoleniach, targach, kongresach i sympozjach kosmetologicznych. Każdego dnia podąża za innowacjami i śledzi światowe nowości w kosmetologii. W pracy pozostaje jednak wierna swojej intuicji, wiedzy i doświadczeniu. Na trendy spogląda z dystansem i dużą dozą rozwagi. Zwolenniczka teorii „slow-anging”, stawiającej na świadomą edukację i pielęgnację, która skutecznie i w naturalny sposób opóźnia procesy starzenia. W swojej pracy zawsze stawia na jakość. Doskonale wie, że piękno wymaga precyzji… We wszystkim co robi jest niezwykle dokładna i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.  

„To co głęboko w sercu, zawsze utoruje sobie drogę na zewnątrz- i tak właśnie się stało! – mówi Izabela. Sekrety Urody to spełnienie moich marzeń i ogromna samorealizacja. Udało mi się zbudować zespół fantastycznych kobiet, dla których pasja, rozwój zawodowy oraz zadowolenie klienta liczą się ponad wszystko. Codziennie staram się  udoskonalać i koordynować pracę salonu, by każda wizyta spełniała najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientek.”

Prywatnie wciąż podążająca za marzeniami, spełniona mama dwójki dzieci, entuzjastka muzyki i miłośniczka zwierząt.