Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Peelingi enzymatyczne Rhonda Allison

czas trwania zabiegu: 60 minut

rekomendowana liczna zabiegów: 4 -6 w odstępie ok. 14- 21 dni ( w zależności od dobranej terapii i kondycji skóry)

rekonwalescencja: brak

Profesjonalne peelingi enzymatyczne stosowane w kosmetologii zdecydowanie różnią się od tych domowych. Zabieg taki jest znacznie skuteczniejszy, ponieważ nakładanych jest kilka preparatów o różnych stężeniach substancji aktywnych, rodzajach enzymów oraz wysokości Ph. Dzięki tym różnicom efekt zabiegu jest widoczny od razu w postaci rozświetlenia, wygładzenia i napięcia skóry. 

W naszej ofercie znajdziesz kilka zabiegów enzymatycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością. Użyte w nich kosmetyki mają najczęściej formę gęstej pasty, kremu lub żelu i zawierają enzymy roślinne, które aktywują się podczas kontaktu ze skórą. Działanie peelingu polega na tym, że zawarte w nim enzymy rozpuszczają warstwę rogową naskórka, przez co stopniowo stymulują skórę do przebudowy. 

Jakie zabiegi enzymatyczne znajdziesz w naszej ofercie?

Bromelain Enzym– zabieg dedykowany do cery naczyniowej, wrażliwej, z uwzględnieniem skłonności do trądziku różowatego. Zastosowana bromelaina, która jest naturalnym enzymem pozyskiwanym z ananasa pozwala zaopatrzyć skórę w niezbędne aminokwasy, polisacharydy, minerały oraz flawonoidy, a kompleks witaminy C wzbogaconej peptydami stymuluje naturalną produkcję kolagenu oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Cherry Enzym to topowy zabieg enzymatyczny, który działa wielokierunkowo.  Zawiera naturalne flawonoidy o silnym działaniu antyoksydacyjnym, zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki, doskonale wycisza stany zapalne oraz odbudowuje zdrową tkankę. Ekstrakty z wiśni i winorośli wzmacniają i ujędrniają skórę. Dedykowany skórze odwodnionej, z pierwszymi oznakami starzenia oraz wymagającej regeneracji i odświeżenia.

Preferowana seria zabiegów 4-6 w odstępach 10-14 dni.

Fitness dla twarzy tzw. szybki lifting – silnie liftinguje i mocno nawilża skórę. Dedykowany skórze o dużej ilości zmarszczek grawitacyjnych i mimicznych. Doskonały, gdy skóra potrzebuje wyjątkowego napięcia. Polecany szczególnie jako zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem.

Preferowana seria zabiegów 4-6 w odstępach 10-14 dni.

Skin Brighting Enzym to zabieg rozjaśniający i rozjaśniający skórę. Mieszanka aktywnych enzymów i składników rozjaśniających do każdego rodzaju cery, ale w szczególności tej z przebarwieniami. Wygładza, zmiękcza i usuwa martwy naskórek. Zawarty tutaj kwas sojowy, azelainowy i l-arbutyna, jak również enzym z ekstraktu liści pomidorów wyraźnie rozjaśniają skórę oddziałując na inhibitor melaniny, a to- minimalizuje ryzyko powstawania nowych przebarwień.

Preferowana seria zabiegów 4-6 w odstępach 10-14 dni.

Tomato Enzym – zabieg dedykowany dla cer trądzikowych, tłustych, zanieczyszczonych, z widocznymi pozapalnymi przebarwieniami. Zastosowany kwas salicylowy, azelainowy oraz ekstrakt z pomidora działają na skórę przeciwzapalnie i regenerująco.

Preferowane zalecenie jako jednorazowy zabieg lub w serii 4 zabiegów w odstępach ok. 21 dni.

Pamiętaj że, po serii regularnie wykonywanych zabiegów znacznie szybciej osiągniesz oczekiwane efekty, jednak aby utrzymać je jak najdłużej konieczna jest odpowiednio dopasowana pielęgnacja domowa!

Przeciwwskazania:

 • egzema,

 • łuszczyca,

 • opryszczka,

 • wysypka lub obrzęk,

 • świeża opalenizna,

 • uszkodzona skóra,

 • trądzik w fazie aktywnej,

 • stan zapalny skóry

Cennik usługi

Terapie enzymatyczne Rhonda Allison

Bromelain Enzym - cera naczynkowa
90 minut
300 zł - 330 zł
Cherry Enzym - anty age i nawilżenie
90 minut
300 zł - 330 zł
Fitness dla twarzy - szybki lifting
90 minut
350 zł
Peeling enzymatyczny na twarz, szyje i dekolt
90 minut
450 zł
Skin Brighting Enzym - zabieg rozjaśniający
90 minut
300 zł - 330 zł
Tomato Enzym - cera trądzikowa
90 minut
300 zł