Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Makijaż ślubny

Profesjonalny makijaż ślubny to w dzisiejszych czasach zdecydowany  „must have” Panny Młodej. W tym wyjątkowym dniu,  każda kobieta chce wyglądać doskonale i zjawiskowo. 

Makijaż ślubny to naprawdę wyjątkowy makijaż. Musi on spełnić wiele kryteriów: być wyjątkowo trwały, wydobywać piękno Panny Młodej i doskonale podkreślać jej urodę. Taki makijaż musi wyglądać świetnie zarówno w świetle dziennym  jak i wieczorowym. Prezentować się perfekcyjnie na żywo , ale także na zdjęciach i filmie, dziś i najlepiej za 10-20-30 lat. Słowem musi być doskonale wyważony. 

Przed makijażem ślubnym warto wykonać makijaż próbny. Dzięki temu sprawdzisz, czy będziesz czuła się w nim dobrze. To czas kiedy możesz jeszcze zdecydować ,czy chciałabyś coś w nim ująć, lub dodać, żeby czuć się doskonale w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli zależy Ci, by makijaż wyglądał jeszcze efektowniej to koniecznie na kilka dni przed uroczystością:

  • zrób hennę i regulację brwi,
  • jeśli jest taka potrzeba zadbaj depilację włosków na twarzy,
  • zapisz się na odpowiednio dobrany zabieg odświeżający, by twoja skóra wyglądała jeszcze lepiej, a makijaż prezentował się doskonale
  • dla entuzjastek pięknie opalonej cery, szczególnie polecamy około 2 dni przed imprezą wykonać opalanie natryskowe.

Pamiętaj,  że makijaż tylko w pewnym stopniu może zatuszować pewne niedoskonałości cery. Jeśli jesteś posiadaczką problematycznej skóry, już dziś umów się na darmową konsultację na której kosmetolog omówi Twoją pielęgnację domową i możliwości poprawy kondycji skóry, tak by w dniu ślubu wyglądała doskonale. 

Szczegółowe informacje o zabiegu

Czas trwania usług
1,45 h

Cennik usługi

Indywidualna lekcja makijażu " makijaż dla Ciebie"
240 minut
550,00 zł
Makijaż do sesji ślubnej
90 minut
300,00 zł
Makijaż okolicznościowy
90 minut
200,00 zł - 230,00 zł
Makijaż ślubny
105 minut
300,00 zł
Makijaż ślubny próbny
120 minut
300,00 zł
Makijaż w niedzielę i święta
90 minut
350,00 zł - 400,00 zł
Pełny makijaż dekoldu
10 minut
50,00 zł