Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny jest bardzo popularną i często wybieraną metodą trwałego upiększania brwi. Dobrze wykonana mikropigmentacja pozwala na uzyskanie nie tylko pięknego kształtu i koloru brwi, ale także na poprawę wyglądu i przywrócenie proporcji całej twarzy. Dzięki temu zabiegowi twarz zyskuje bardziej świeży i wypoczęty wygląd. Dobrze dobrany rysunek brwi sprawi, że powieka optycznie uniesie się do góry , oko będzie wyglądać na bardziej „otwarte”. Bardzo ważny jest praktyczny aspekt makijażu permanentnego- nie rozmazuje się , nie zmywa, a Twoje brwi zawsze wyglądają doskonale!

Metody mikropigmentacji brwi:

Nowoczesne metody jakie wykorzystujemy do pigmentacji pozwalają nam na stworzenie pięknych, delikatnych brwi, które nie mają nic wspólnego z równo zapigmntowanymi czarnymi brwiami, jakie niestety… były robione wiele lat temu. 

Powder brows jest jedną z najdelikatniejszych technik pigmentacji brwi. Nie ma tu wyraźnych konturów, a gradient jest rozłożony równomiernie na całej powierzchni brwi tworząc efekt delikatnej „chmurki”. Metoda świetnie sprawdza się u zwolenniczek delikatnego makijażu lub Pań, które w ogóle nie noszą go na co dzień. Trwałość takiej pigmentacji wynosi od 12 do 18 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry. 

Ombre brows to najczęściej wybierana metoda pigmentacji. Charakteryzuje ją wzmocniona linia podstawy oraz końcówka brwi, natomiast u nasady i w górnej linii brwi są delikatnie rozmyte. Technika ta świetnie prezentuje się zarówno u Pań noszących na co dzień makijaż jak tych, które od niego na co dzień stronią. Trwałość takiej pigmentacji wynosi od 18 do 24 miesięcy również w zależności od indywidualnych cech skóry klientki. 

Insta brows jest to najmocniejsza technika, idealnie podkreślająca kształt brwi. Gradient skupia się na końcach i stopniowo rozjaśnia u nasady. Jest to zdecydowanie technika dla Pań lubiących wyraźnie zaznaczone brwi i malujących się n co dzień. Trwałość takiej pigmentacji wynosi od 18 do 30 miesięcy.

Jak wygląda proces gojenia się makijażu permanentnego?

Czas gojenia makijażu jest dosyć krótki i nie wyklucza nas z codziennych obowiązków. Na początku kolor jest nieco bardziej intensywny, a to za sprawą tworzącej się na powierzchni tzw. skórki pigmentacyjnej. Po kilku dniach zaczyna się proces złuszczania , który trwa od 5 do 10 dni. Stabilizacja barwnika w skórze następuje po około 4-6 tygodniach. Po tym czasie, jeśli to konieczne należy wykonać dopigmentowanie .

 Komu szczególnie polecamy makijaż permanentny brwi?

  • osobom, których brwi z różnych powodów ( z wiekiem , z powodu choroby , nieprawidłowej regulacji) uległy przerzedzeniu 
  • którym zależy na wygodzie i trwałym efekcie
  • mają dosyć codziennego malowania brwi lub częstego wykonywania henny
  • mają zaburzony kształt lub asymetrię brwi

Jakie korzyści daje makijaż permanentny?

  • Piękny naturalny kolor
  • Kształt o jakim marzyłaś 
  • Długotrwały i naturalny efekt 
  • Wrażenie świeższej,  wypoczętej twarzy
  • Podkreślenie rysów twarzy
  • Oszczędność czasu

Przeciwwskazania:

– ciąża, laktacja

– epilepsja

– aktywna choroba nowotworowa

– choroby zakaźne, infekcje, stany zapalne, aktywna opryszczka

– antybiotykoterapia, silne leki hormonalne, sterydowe (należy odczekać ok. 1 miesiąc po odstawieniu)

– wszelkie leczenia dermatologiczne, powodujące wyłuszczanie się naskórka

– skłonność do bliznowców, keloidów

– skłonność do hiperpigmentacji pozapalnej

– choroby krwi (np. chemofilia- zaburzenie krzepnięcia krwi)

– zmiany w obrębie pigmentowanej skóry

– botoks (należy odczekać 4 tygodnie)

– choroby autoimmunologiczne (np. bielactwo , łuszczyca)

– wystawianie się na mocne działanie słońca przez okres 2-3 tygodni po zabiegu

Szczegółowe informacje o zabiegu

czas trwania zabiegu
ok. 3 h
rekonwalescencja
brak
znieczulenie
tak

Cennik usługi

Bezpłatna konsultacja
30 minut
0 zł
Brwi
180 minut
1000 zł
Odświeżenie makijażu do 1,5 roku -50%
90 minut
500 zł
Odświeżenie makijażu powyżej 1,5 roku -20%
105 minut
800 zł