Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Stylizacja brwi henną pudrową lub farbką

Henna pudrowa – mocniejsze podkreślenie brwi

Henna pudrowa to zabieg stylizacji brwi dla wymagających klientek dopasowany do ich indywidulnych potrzeb. W przeciwieństwie do farbki, pudrowa stylizacja ma za zadanie nie tylko zafarbować, ale również wypielęgnować włoski oraz przywrócić odpowiedni kształt brwiom tworząc cień na skórze. 

Jak wygląda zabieg stylizacji brwi henną pudrową?

W pierwszym etapie brwi są dokładne oczyszczone specjalnym  szamponem, który przygotowuje skórę i włoski. Następnie przechodzimy do rozmowy, ponieważ  niezwykle istotne jest poznanie potrzeb i oczekiwań klientki względem zabiegu – preferowanej grubości, kształtu i koloru brwi. Gdy już szczegóły zabiegu zostaną uzgodnione, wykonujemy peeling brwi, który ma za zadanie złuszczyć  zrogowaciały naskórek,  a tym samym wydłużyć efekt zabiegu. Kolejnym krokiem jest wykonanie tzw. geometrii brwi, czyli pomiarów mających na celu uzyskanie perfekcyjnego, dopasowanego do twarzy  kształtu brwi. Następnie w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać zostaje nałożona na skórę jedna lub więcej warstw henny pudrowej.  Po zmyciu produktu regulujemy  brwi oraz nakładamy maseczkę na bazie zielonej herbaty, która koi skórę i odżywia włoski.  

 Jak długo utrzymuje się henna pudrowa? 

Trwałość henny pudrowej jest kwestią indywidualną i zależną od kilku czynników takich jak: rodzaj cery, szybkość regeneracji naskórka i wzrostu włosów oraz od pielęgnacji pozabiegowej. Przeciętnie u naszych klientek henna utrzymuje się do 2 tygodni na skórze i  6 tygodni na włosach.

Dlaczego warto wybrać zabieg stylizacji brwi henną pudrową?

– kształt brwi jest idealnie dobrany, dzięki pomiarom i geometrii

– efekt jest widoczny na skórze, co pozwala ukryć braki włosków i poprawić symetrię brwi

– zabieg to nie tylko stylizacja , ale również odżywienie i wypielęgnowanie włosków brwi-  preparaty użyte w hennie zawierają mnóstwo składników odżywczych: wyciągi z liści krzewu lawsonii, z liści indygo, z drzewa kakaowego, kompleks witamin i antyoksydantów

-jest to prawdziwy rytuał pielęgnacyjny brwi połączony z oczyszczaniem, peelingiem i kompleksową pielęgnacją.

Stylizacja brwi farbką – doskonała dla Pań lubiących subtelniejszy efekt

Koloryzacja brwi farbą to zabieg dla klientek, które oczekują subtelnego , bardziej naturalnego podkreślenia łuku brwiowego. W przeciwieństwie do henny pudrowej , farbka ma na celu zabarwienie wyłącznie włosków. Ta metoda sprawdzi się idealnie dla Pań które nie mają ubytków w brwiach , jednak włoski  są na tyle jasne i delikatne , że należy wzmocnić ich kolor. Dzięki odpowiedniemu  doborowi koloru farbki oraz właściwej regulacji możemy na nowo zdefiniować łuk brwiowy. Ładnie wymodelowane i zadbane brwi podkreślają naszą naturalną urodę.

Jak długo utrzymuje się efekt koloryzacji brwi farbką?

Efekt koloryzacji utrzymuje się od 3 do 4 tygodni na włoskach. Aby cieszyć się stale pięknymi, estetycznie wyglądającymi brwiami, należy powtórzyć zabieg po tym czasie. 

Wskazania do koloryzacji brwi:

  • nieestetyczny wygląd brwi
  • niewłaściwy kształt brwi
  • mało widoczne, jasne , cienkie brwi
  • niewielkie ubytki włosków, wymagające uzupełnienia
  • siwe włosy brwi wymagające koloryzacji

Przeciwskazania:

  • Stany zapalne lub alergiczne skóry w obrębie brwi
  • Alergia na składniki farbki lub henny

Cennik usługi

Henna klasyczna brwi z regulacją
30 minut
60,00 zł
Henna klasyczna brwi z regulacją + koloryzacja rzęs
45 minut
90,00 zł
Laminacja brwi z regulacją
45 minut
120,00 zł
Laminacja brwi z regulacją i koloryzacją farbką
75 minut
150,00 zł
Regulacja brwi
15 minut
30,00 zł - 35,00 zł
Stylizacja brwi henną pudrową lub farbką + regulacja
45 minut
100,00 zł
Koloryzacja rzęs
30 minut
40,00 zł
Laminacja rzęs InLei z koloryzacją
90 minut
160 zł