Umów wizytę
Booksy 14 66 34 035

Fake bake- tropikalna opalenizna w 15 minut

Opalanie natryskowe to w 100% bezpieczna metoda uzyskania pięknej, wakacyjnej opalenizny w zaledwie 15 minut. Nie musisz już martwić się narażaniem na szkodliwe działanie promieni słonecznych i przedwczesne starzenie się skóry.  Fake Bake to amerykańska marka, a zarazem światowy lider opalania natryskowego, który oferuje kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach. Zastosowanie specjalnej formuły w preparatach opalających , sprawi , że Twoja opalenizna będzie piękna i równomierna, a skóra zostanie maksymalnie nawilżona i odżywiona.  Nie musisz już martwić się o poparzenia, zaczerwienienia, smugi , czy inne niedoskonałości. 

Komu szczególnie polecamy zabieg opalania natryskowego?

  • zarówno kobietom jak i mężczyznom pragnącym zdrowej, opalonej skóry w krótkim czasie
  • kobietom w ciąży, mamom karmiącym oraz osobom, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

Dlaczego postawiliśmy na markę Fake Bake?

Fake Bake to amerykańska firma specjalizująca się wyłącznie w preparatach do opalania skóry. Formuły kosmetyków są oparte wyłącznie na naturalnych , wegańskich składnikach , dzięki czemu są w 100% bezpieczne, a jednocześnie trwałe.

 Opalenizna jest równomierna, nie ma ryzyka powstania smug, ani brudzenia ubrań. Dlatego też bardzo często zabieg Fake Bake  wybierany jest przez przyszłe Panny Młode.  Szeroki wachlarz kolorystyczny barwników pozwala nam na dobranie idealnego, naturalnego  odcienia oraz intensywności dla danego typu skóry oraz preferencji klienta. 

Fake Bake to najczęściej wybierana na świecie przez gwiazdy i celebrytów marka do opalania natryskowego- symbol nowego wymiaru zdrowej opalenizny. Nagrodzona wieloma wyróżnieniami: m.in. Qltowy kosmetyk, Top influencer, Best Buy In Style, Prix de Beauty Cosmopolitan, Produkt roku Women’s Health.

Jak należy przygotować się przed zabiegiem ?

  • nie nakładaj produktów opalających minimum tydzień przed zabiegiem
  • wykonaj beztłuszczowy peeling całego ciała ok. 24 h przed zabiegiem. Możesz np. połączyć płyn do higieny intymnej z fusami z kawy
  • wykonaj depilację na 1-2 dni przed zaplanowaną wizytą
  • jeżeli masz tendencję do rozszerzonych porów na dekolcie, weź prysznic 4-6 godzin przed zabiegiem i zakończ go zimną wodą
  • w dniu zabiegu załóż luźne, ciemne rzeczy
  • umów się na zabieg  2-3 dni przed planowaną imprezą , żeby opalenizna miała czas pięknie się rozwinąć

Cennik usługi

Opalanie całego ciała
30 minut
140,00 zł
Opalanie całego ciała z peelingiem
45 minut
160,00 zł
Opalanie Natryskowe samych nóg
20 minut
100,00 zł